contact
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273
#
dr Piotr Gołębiowski

Prezes Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku a roku 2003. W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Kolekcjoner starych pojazdów.

#
dr n. med. Jan Staniewicz

Wiceprezes Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.
Specjalista chorób oczu, doktor nauk medycznych.
W latach 1994 - 2002 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku Zaspie, potem od 2002 do 2006 ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach.
Specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka, w tym w operacjach powiek, zaćmy i LASIK.
Pasjonat żeglarstwa i literatury historycznej.

#
dr Małgorzata Michalska

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista chorób oczu, w latach 1996 - 1999 młodszy asystent Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego Św, Wojciecha w Gdańsku Zaspie.
W latach 2002 - 2006 odbywała staż specjalizacyjny w AMG, od 2007 r. związana na stałe z Laguna Medical. Poza standardową praktyką okulistyczną zajmuje się doborem soczewek kontaktowych zarówno miękkich jak i stabilnokształtnych (w korekcji stożka rogówki).
Niegdyś zapalona żeglarka, obecnie woli narty i tenis.

#
dr n. med. Maciej Gawęcki

Absolwent gdańskiej Akademii Medycznej 1994;
1995 - 2002 pracownik Katedry i Kliniki Chorób Oczu Akademii Medycznej w Gdańsku;
1999 stypendium Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego w Szpitalu Moorfields w Londynie w Klinice Leczenia Zeza;
2001 doktorat z medycyny : "Niedowidzenie bez zeza w badaniach klinicznych";
2002 specjalizacja II stopnia z okulistyki;
2003-2006 zastępca ordynatora Oddziału Okulistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu;
2006 - do chwili obecnej ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach.

#
dr Tomasz Kuc

Kierownik Poradni Siatkówkowej i Oddziału CHORÓB SIATKÓWKI OKA w Pomorskim Centrum Zdrowia LAGUNA MEDICAL w Gdyni.
Wydział Lekarski WAM w Łodzi ukończył z wyróżnieniem w 1996r. Staż podyplomowy odbył w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie.
W latach 1997 - 2001 był lekarzem Dywizjonu Okrętów Podwodnych oraz okrętu ORP Orzeł.
Pierwszy stopień specjalizacji z Okulistyki uzyskał w Katedrze i Klinice Chorób Oczu WAM w Łodzi w 1999r. Drugi stopień i tytuł specjalisty chorób oczu uzyskał w Akademii Medycznej w Gdańsku w 2004 roku.
W latach 2001 - 2004 był Kierownikiem Poradni Jaskrowej Gdańskiego Centrum Zdrowia (GCZ).
W latach 2004 – 2010 był starszym asystentem Kliniki Chorób Oczu Akademickiego Centrum Klinicznego Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie pracował pod kierunkiem prof. Krystyny Raczyńskiej i prowadził oddział siatkówkowy .
W czasie swej pracy w uzyskał pełne kwalifikacje chirurga siatkówki oraz chirurga plamki oka. Przewód doktorski nt "guzy przerzutowe błony naczyniowej oka u chorych z rakiem płuc" otworzył pod kierunkiem prof B.Iwaszkiewicz - Bilikewicz w Akademii medycznej w Gdańsku. Jest autorem ponad 20 prac i wystąpień na krajowych i międzynarodowych sympozjach okulistycznych. Prywatną Praktykę Okulistyczną prowadzi od 1999 roku. Wiedzę o technikach operacyjnych weryfikuje i udoskonala pod kierunkiem prof. dr med. Clausa Eckardta w Klinikum Frankfurt Höchst we Frankfurcie nad Menem.
Jest członkiem: Oddziału Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Witreoretinalnej (European Vitreoretinal Society), Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (European Society of Retinal Specialists).

#
dr Tomasz Łuczak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, lekarz medycyny.
W 2007 roku pracownik Kliniki Chorób Oczu Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.
Od 2008 roku asystent Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery.

#
dr Katarzyna Górska-Butowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista chorób oczu.
W latach 1997-1999 pracowała na stanowisku młodszego asystenta na Oddziale Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku-Zaspie.
W latach 2004-2007 specjalizacja w Klinice Chorób Oczu Akademii Medycznej w Gdańsku.
Od 2007 roku współpracuje z Laguna Medical w Gdańsku gdzie zajmuje się wczesną diagnostyką i leczeniem zachowawczym jaskry.

#
dr Sykstus Holeksa

Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2003 roku.
Staż podyplomowy w latach 2003-2004 odbył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy.
W 2005r. rozpoczął specjalizację w dziedzinie okulistyka w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.
Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskał w 2011r.
Od 2007 roku pełni dyżury okulistyczne w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Miejskiego w Gdyni. Główne zainteresowania to diagnostyka obrazowa w chorobach narządu wzroku oraz techniki chirurgii plastycznej w schorzeniach powiek. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO)

#
dr n. med. Maciej Koszałkowski

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.
Od 2005 roku Prezes firmy PWM Sp. z o.o., partnera medycznego Laguna Medical.
W latach 2004-2005 kierownik Oddziału Okulistycznego Szpitala w Starachowicach.
Od 2006 kierownik Oddziału Okulistycznego Lam Med w Warszawie oraz NZOZ Lam Med w Bydgoszczy.
Hobby to narty i turystyka aktywna.

TEST

dla osób zainteresowanych laserową korekcją wzroku

Nasza siedziba w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

Rozwijamy ideę partnerstwa w biznesie - chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy na rzecz podnoszenia jakości obsługi i poszerzania oferty. Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.

Napisz do nas, aby otrzymać informacje lub zarejestrować się do specjalisty.

Kontakt

X