Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273

Pierwsze badanie kontrolne odbędzie się po ok. godzinnym odpoczynku po zabiegu w przyciemnionej sali. Lekarz sprawdzi w lampie szczelinowej ułożenie płatka rogówki, przekazane zostaną pacjentowi krople, osłonki oraz karta informacyjna i umówiony zostanie termin następnej wizyty. Zwykle odbywa się ona następnego dnia, kolejne tydzień i miesiąc po zabiegu, jeśli lekarz nie zaleci inaczej.

Dalsze wizyty uzależnione są od indywidualnych predyspozycji do gojenia każdego pacjenta. Całkowite wygojenie następuje zwykle do 6 miesięcy i w tym okresie w razie pozostania wady resztkowej* po zabiegu jest ona dokorygowywana** bezpłatnie w ramach pierwszego zabiegu.

 
*Wada resztkowa to nieplanowana wcześniej wada wzroku, która pozostaje po zabiegu. Przyczyną jej powstania może być zarówno niedokorekcja jak i przekorygowanie wady. Zwykle jest związana z trudną do przewidzenia, inną niż spodziewana, reakcją rogówki na działanie lasera. Może wystąpić w ok. 5% przypadków i nie zawsze wymaga kolejnego zabiegu (dokorekcji).
**Laserowa dokorekcja wady resztkowej to wtórny zabieg, likwidujący wadę wzroku pozostałą po pierwszej procedurze operacyjnej. Może być wykonana gdy wada jest już stabilna, nie wcześniej niż po 6 miesiącach od zabiegu pierwotnego. Jeśli występuje bezpośrednio po zabiegu wykonanym w naszym ośrodku to jest dla naszych pacjentów bezpłatna.

TEST

dla osób zainteresowanych laserową korekcją wzroku

Napisz do nas, aby otrzymać informacje lub zarejestrować się do specjalisty.

Kontakt

X