Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273
#
dr Piotr Gołębiowski

Specjalista chorób oczu, wykonuje wszystkie zabiegi okulistyczne i laserową korekcję wad wzroku, oraz zabiegi medycyny estetycznej okolic oczu.
Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS - European Society of Cataract & Refractive Surgeons) oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA - European Society of Retinal Specialists). W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Współzałożyciel Pomorskiej Fundacji Zdrowia. Ponadto jest Prezesem Zarządu Spółki Mairim od 2007 roku, oraz wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. od 2005 roku. Prywatnie kolekcjoner starych pojazdów, zapalony narciarz i myśliwy.

#
dr n. med. Jan Staniewicz

Specjalista chorób oczu, doktor nauk medycznych, wykonuje wszystkie zabiegi okulistyczne i laserową korekcję wad wzroku. Wiceprezes Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, a także Kierownik Oddziału Okulistycznego w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. Specjalista chorób oczu, doktor nauk medycznych, specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka, w tym w operacjach powiek, zaćmy i LASIK. W latach 1994 - 2002 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku Zaspie, potem od 2002 do 2006 ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach. Od 2013 roku jest kierownikiem oddziału okulistycznego szpitala specjalistycznego w Starogardzie Gdańskim. Nauczyciel chirurgii zaćmy wielu okulistów w wielu miejscach Polski. Pasjonat żeglarstwa i literatury historycznej.

#
dr Sykstus Holeksa

Specjalista chorób oczu, wykonuje wszystkie zabiegi okulistyczne i laserową korekcję wad wzroku. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2003 roku. Staż podyplomowy w latach 2003-2004 odbył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. W 2005r. rozpoczął specjalizację w dziedzinie okulistyka w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskał w 2011r. Od 2007 roku pełni dyżury okulistyczne w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Miejskiego w Gdyni. Główne zainteresowania to diagnostyka obrazowa w chorobach narządu wzroku oraz techniki chirurgii plastycznej w schorzeniach powiek. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).

#
dr Tomasz Łuczak

Specjalista chorób oczu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, lekarz medycyny. W 2007 roku pracownik Kliniki Chorób Oczu Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.
Od 2008 roku asystent Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery.

TEST

dla osób zainteresowanych laserową korekcją wzroku

Nasza siedziba w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

Rozwijamy ideę partnerstwa w biznesie - chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy na rzecz podnoszenia jakości obsługi i poszerzania oferty. Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.

Napisz do nas, aby otrzymać informacje lub zarejestrować się do specjalisty.

Kontakt

X