Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273

Z upływem lat skóra powiek rozciąga się a mięśnie słabną powodując powstanie charakterystycznych „worków” wokół oczu. Oczy wyglądają wówczas na starsze i bardziej zmęczone niż są w rzeczywistości. Blefaroplastyka jest techniką chirurgiczną polegająca na redukcji nadmiaru skóry a czasem i podskórnej tkanki tłuszczowej zalegającej w okolicy powiek. Oczy i spojrzenie stają się młodsze i bardziej wypoczęte.

W naszym centrum wykonujemy również inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powiek takie jak wszelkiego rodzaju korekty ustawienia powiek, usuwanie kępek żółtych, brodawek, rogów skórnych, gradówek.

TEST

dla osób zainteresowanych laserową korekcją wzroku

Nasza siedziba w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.
Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.
Rozwijamy ideę partnerstwa w biznesie – chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy na rzecz podnoszenia jakości obsługi i poszerzania oferty. Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.

Napisz do nas, aby otrzymać informacje lub zarejestrować się do specjalisty.

Kontakt

X