Title Image

O nas

Home  /  O nas

Dowiedz się więcej o
Laguna Medical!

Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 18 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów.

Główna siedziba Laguna Medical w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów.

Zarówno w ramach diagnostyki jak i podczas zabiegów korzystamy z markowego i sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu wyniki badań są szczegółowe i dokładne, a planowane i wykonywane zabiegi spersonalizowane, precyzyjne i bezpieczne. Laguna Medical jest polecanym ośrodkiem świadczącym zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami LASIK, Epi LASIK, LASEK oraz metodą EBK. Nasi okuliści specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej jako pierwsi na Pomorzu zaczęli wykonywać tego typu zabiegi. W przypadku osób nie kwalifikujących się do zabiegu laserowej korekcji, jako nieliczni w Trójmieście jesteśmy w stanie zaproponować alternatywne metody leczenia, m.in. wszczepy soczewek wewnątrzgałkowych (leczenie presbiopii), czy cross linking (leczenie stożka rogówki).

a

Nasz zespół

Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce. Nasz zespół tworzą ludzie pełni energii i ambicji dlatego nigdy nie zwalniamy tempa i oferujemy coraz szerszy zakres usług medycznych, o coraz wyższej jakości. Współpracujemy z klinikami okulistycznymi i innymi ośrodkami medycznymi (w zakresie zarządzania i podwykonawstwa), dzięki czemu nasi lekarze pracują na terenie całej Polski.

Specjalista chorób oczu
Specjalista chorób oczu
specjalista chorób oczu
Specjalista chorób oczu