Title Image

Dr Tomasz Łuczak

Home  /  Dr Tomasz Łuczak
Dr Tomasz Łuczak
Specjalista chorób oczu
Jesteśmy tu dla Ciebie

Zarezerwuj termin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku (2005), specjalistą okulistyki, doświadczony operatorem zajmującym się chirurgią zaćmy, chirurgią refrakcyjną oraz operacjami plastycznymi powiek.

Specjalizację odbyłem w Klinice Chorób Oczu Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu chirurgii refrakcyjnej, laseroterapii i chirurgii plastycznej powiek (kilka tysięcy wykonanych zabiegów). Moje szczególne zainteresowania to: chirurgia plastyczna powiek chirurgia refrakcyjna (korekcja wad wzroku ) chirurgia zaćmy i przedniego odcinka gałki ocznej diagnostyka i laseroterapia w jaskrze i cukrzycy Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery.

Specjalność Specjalista chorób oczu
Dni robocze Sobota
Wiele lat nosiłam okulary, później soczewki. Niestety było to dla mnie mało wygodne rozwiązanie, czasami zdarzało się zapomnieć o wyjęciu soczewek na noc, co kończyło się źle...Kto nosi soczewki ten wie. Zdecydowałam się w końcu na laserową korekcję wady wzroku w Lagunie i mam spokój. Żałuję, że tak długo zwlekałam. Okulary i soczewki kontaktowe poszły w odstawkę. Już zapomniałam jaki to komfort! Bardzo, bardzo polecam!
Ada Pieńkowska
8 lat dojrzewania do decyzji o zabiegu, zmarnowanyh lat, polecam wszystkim zabieg, zmienia życie, dziekuję za profesjonalizm
Rafał Czajka
Czas oczekiwania porównywalny z innymi klinikami, ale tak jest jak chce się iść do konkretnego lekarza, pan doktor jak zawsze pełen profesjonalizm
Karol Wojakiewicz