Nasi lekarze

Dr n. med. Karolina Kondej

Specjalista chirurgii plastycznejAbsolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2002 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę doktorską ? ?Skojarzone leczenie bliznowców z użyciem metod chirurgicznych i radioterapii? ? obroniła w 2009 roku (promotor prof. dr hab. n.med. Janusz Jaśkiewicz). Jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Politechniki Gdańskiej na Kierunku Inżynierii Biomedycznej. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed.

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest autorem i współautorem prac naukowych na temat chirurgii plastycznej oraz leczenia ran i oparzeń, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz przedstawianych na licznych międzynarodowych i krajowych zjazdach i sympozjach. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.