Dr Piotr Gołębiowski - Laguna Medical
Title Image

Dr Piotr Gołębiowski

Home  /  Dr Piotr Gołębiowski
Dr Piotr Gołębiowski
Specjalista chorób oczu
Jesteśmy tu dla Ciebie

Zarezerwuj termin

Od 2002 roku jestem Prezesem Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. W latach latach poprzednich byłem asystentem Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie oraz ordynatorem pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku.

Jestem aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS - European Society of Cataract & Refractive Surgeons) oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA - European Society of Retinal Specialists). Jestem jednym ze współzałożycieli Pomorskiej Fundacji Zdrowia. Ponadto jestem Prezesem Zarządu Spółek Mairim oraz Mairim Sequel, a także wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. Ogromny nacisk kładę na edukację i bycie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technicznymi w zakresie okulistyki. W 2019 roku ukończyłem niezwykle prestiżowe szkolenie - "Manager`s Excellence - prywatne kliniki okulistyczne" organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W swojej karierze zawodowej wykonałem dziesiątki tysięcy zabiegów ratujących ludzki wzrok. W Laguna Medical wykonuję szereg badań i operacji okulistycznych, takich jak: laserowa korekcja wad wzroku, leczenie zaćmy i jaskry, wszczepy soczewek, operacyjne leczenie zeza, cross linkin oraz operacje chirurgiczne powiek.

Specjalność Specjalista chorób oczu
Dni robocze Poniedziałek Środa Piątek
Wiele lat nosiłam okulary, później soczewki. Niestety było to dla mnie mało wygodne rozwiązanie, czasami zdarzało się zapomnieć o wyjęciu soczewek na noc, co kończyło się źle...Kto nosi soczewki ten wie. Zdecydowałam się w końcu na laserową korekcję wady wzroku w Lagunie i mam spokój. Żałuję, że tak długo zwlekałam. Okulary i soczewki kontaktowe poszły w odstawkę. Już zapomniałam jaki to komfort! Bardzo, bardzo polecam!
Ada Pieńkowska
8 lat dojrzewania do decyzji o zabiegu, zmarnowanyh lat, polecam wszystkim zabieg, zmienia życie, dziekuję za profesjonalizm
Rafał Czajka
Czas oczekiwania porównywalny z innymi klinikami, ale tak jest jak chce się iść do konkretnego lekarza, pan doktor jak zawsze pełen profesjonalizm
Karol Wojakiewicz