SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ I UZYSKAJ WSZELKIE POTRZEBNE INFORMACJE. Skontaktuj się

Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273

Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 15 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Nasi okuliści, dermatolodzy, ortopedzi, chirurdzy i proktolodzy mają do dyspozycji doskonałej jakości sprzęt i przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również do kwalifikacji i kompetencji całego zespołu Laguna Medical, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas priorytetem. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej polski, w tym z lecznicami Citomed, Centrum Enel Med, Medicover czy Medica Polska, oraz wieloma innymi markami medycznymi. Specjaliści  Laguna Medical przyjmują zarówno w Trójmieście, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile gdzie prowadzimy placówki partnerskie, a w najbliższym czasie otworzymy kolejne ośrodki pod szyldem Laguna Medical.

#

Główna siedziba Laguna Medical w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.
Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

NASI OKULIŚCI CHIRURDZY ORTOPEDZI DERMATOLODZY I LEKARZE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.
Nasz zespół tworzą ludzie pełni energii i ambicji dlatego nigdy nie zwalniamy tempa i oferujemy coraz szerszy zakres usług medycznych, o coraz wyższej jakości. Współpracujemy z klinikami okulistycznymi i innymi ośrodkami medycznymi (w zakresie zarządzania i podwykonawstwa), dzięki czemu nasi lekarze pracują na terenie całej Polski.

Zarówno w ramach diagnostyki jak i podczas zabiegów korzystamy z markowego i sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu wyniki badań są szczegółowe i dokładne, a planowane i wykonywane zabiegi spersonalizowane, precyzyjne i bezpieczne. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów związanych z okulistyką, w tym zabiegi usunięcia zaćmy, operacje zeza, plastykę powiek czy iniekcje doszklistowe. Jesteśmy jedynym prywatnym ośrodkiem w Trójmieście wykonującym m.in. zabiegi witrektomii tj. zabiegi ratujące wzrok, w tym w przypadku urazu i w trybie pilnym.

Laguna Medical jest polecanym ośrodkiem świadczącym zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami LASIK, Epi LASIK, LASEK oraz najnowszą metodą EBK. Nasi okuliści specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej jako pierwsi na Pomorzu zaczęli wykonywać tego typu zabiegi. W przypadku osób nie kwalifikujących się do zabiegu laserowej korekcji, jako jedyni w Trójmieście jesteśmy w stanie zaproponować alternatywne metody leczenia, m.in. wszczepy soczewek wewnątrzgałkowych (leczenie presbiopii), czy cross linking (leczenie stożka rogówki).

Kontakt

X