O nas

Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od 20 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Nasi okuliści, dermatolodzy, ortopedzi, chirurdzy i proktolodzy mają do dyspozycji doskonałej jakości sprzęt i przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również do kwalifikacji i kompetencji całego zespołu Laguna Medical, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas priorytetem.

Dr Piotr Gołębiowski
Prezes Zarządu

Dr n. med.Jan Staniewicz
Vice Prezes Zarządu

Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej polski. Specjaliści  Laguna Medical przyjmują zarówno w Trójmieście, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile gdzie prowadzimy placówki partnerskie, a w najbliższym czasie otworzymy kolejne ośrodki pod szyldem Laguna Medical.

Główna siedziba Laguna Medical w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce. Nasz zespół tworzą ludzie pełni energii i ambicji dlatego nigdy nie zwalniamy tempa i oferujemy coraz szerszy zakres usług medycznych, o coraz wyższej jakości. Współpracujemy z klinikami okulistycznymi i innymi ośrodkami medycznymi (w zakresie zarządzania i podwykonawstwa), dzięki czemu nasi lekarze pracują na terenie całej Polski.

Zarówno w ramach diagnostyki jak i podczas zabiegów korzystamy z markowego i sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu wyniki badań są szczegółowe i dokładne, a planowane i wykonywane zabiegi spersonalizowane, precyzyjne i bezpieczne. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów związanych z okulistyką, w tym zabiegi usunięcia zaćmy, operacje zeza, plastykę powiek czy iniekcje doszklistowe. Jesteśmy jedynym prywatnym ośrodkiem w Trójmieście wykonującym m.in. zabiegi witrektomii tj. zabiegi ratujące wzrok, w tym w przypadku urazu i w trybie pilnym.

Laguna Medical jest polecanym ośrodkiem świadczącym zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami LASIK, EBK oraz StreamLight. Nasi okuliści specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej jako pierwsi na Pomorzu zaczęli wykonywać tego typu zabiegi. W przypadku osób nie kwalifikujących się do zabiegu laserowej korekcji, jako jedyni w Trójmieście jesteśmy w stanie zaproponować alternatywne metody leczenia, m.in. wszczepy soczewek wewnątrzgałkowych (leczenie presbiopii), czy cross linking (leczenie stożka rogówki).