Ortopedia

Ortopeda Gdynia

Ortopeda w
Laguna Medical

Nasz układ mięśniowo-szkieletowy każdego dnia narażony jest na nadmierne obciążenie, urazy, kontuzje, wystąpienie chorób czy deformacje ? zarówno na skutek zmian zwyrodnieniowych, stanów zapalnych, wad postawy czy wrodzonych lub nabytych nieprawidłowości funkcjonowania narządów ruchu, jak i urazów sportowych bądź komunikacyjnych. Niezależnie od tego, z jakimi dolegliwościami przyszło zmierzyć się Tobie, w Laguna Medical otrzymasz profesjonalną pomoc medyczną w zakresie ortopedii i rehabilitacji.

Oferujemy kompleksowe leczenie chorób narządu ruchu, obejmujące terapię zachowawczą oraz operacyjną, a także opiekę pooperacyjną. Stosując najnowocześniejszy sprzęt medyczny i najlepsze metody ortopedyczne, jesteśmy w stanie skutecznie leczyć poszczególne schorzenia, przyczyniając się do poprawy funkcjonalności ciała oraz zwiększenia komfortu życia naszych Pacjentów. Wśród stosowanych przez nas procedur znajdują się m.in. mikrochirurgia, artroskopia, chirurgia urazowa, nowoczesna metoda leczenia zwyrodnień stawów i bólu pleców Orthokine oraz inne.

Zabiegi w Laguna Medical

Mikrochirurgia

Chirurgia małoinwazyjna – niemal bezbolesne, bez dużych blizn i długiego pobytu w szpitalu.

Artroskopia

Do wnętrza stawu przez małe cięcie wprowadza się optykę artroskopu oraz mikronarzędzia chirurgiczne.

Chirurgia urazowa

Leczenie zachowawcze i operacje chirurgii urazowej również rekonstrukcje.

Orthokine

Biologiczna metoda leczenia zwyrodnień stawów i bólu pleców!

Inne

Leczenie zespołów bólowych, stanów zapalnych, zwyrodnień stawów i wiele innych.

Ortopeda Gdynia

Innowacyjny sprzęt i nowoczesne metody leczenia to jednak nie wszystko. Potrzebna jest przede wszystkim ogromna wiedza, bogate doświadczenie i pewna ręka, dlatego w Laguna Medical fundament stanowi zespół wykwalifikowanych specjalistów ortopedów i chirurgów. Wykonując usługi na najwyższym poziomie oraz dbając o indywidualne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie leczenia, zapewniają bezpieczeństwo, komfort i skuteczność leczenia.

Ortopeda Gdynia prywatnie

Oferujemy prywatną praktykę ortopedyczną, dzięki czemu szybko i sprawnie możesz skonsultować swoje obawy i problemy związane z układem ruchu. W jej ramach zapewniamy konsultacje, diagnostykę,  leczenie i rehabilitację. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia profesjonalnego zespołu medycznego, który pomoże Państwu w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

Prywatny ortopeda w Gdańsku – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie należy lekceważyć żadnych sygnałów wysyłanych przez nasze ciało, takich jak ból, dyskomfort czy ograniczenia w ruchu. Tymczasem do dolegliwości w obrębie mięśni, stawów, kości czy ścięgien dochodzi coraz częściej. Wszystkich, którzy zmagają się z jakimkolwiek problemem w obszarze układu mięśniowo-szkieletowego czy kostno-stawowego, zapraszamy do skorzystania z naszych usług ortopedycznych. Oferując kompleksową pomoc, nasi ortopedzi ?postawią Cię na nogi?.

Ortopedia to dziedzina medycyny, która zajmuje się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Układ mięśniowo-szkieletowy składa się z kości, stawów, mięśni, więzadeł i ścięgien, których zdrowie i funkcjonalność są kluczowe dla zachowania ruchu i aktywności fizycznej. Ortopeda jest specjalistą, który przeprowadza badania i diagnozuje różnego rodzaju schorzenia, choroby i urazy układu ruchu. Oprócz tego zajmuje się leczeniem wad postawy.

W Laguna Medical oferujemy szeroki wachlarz zabiegów ortopedycznych, które pozwalają na skuteczną poprawę stanu narządów ruchu oraz jakości życia Pacjentów. Wśród stosowanych przez nas metod, znajduje się mikrochorurgia, artroskopia, chirurgia urazowa, Orthokine (innowacyjna metoda terapii biologicznej, polegająca na wykorzystaniu naturalnych czynników wzrostu z krwi Pacjenta, w celu redukcji bólu i stymulacji procesów regeneracyjnych) i inne.

W ortopedii podstawą skutecznego leczenia schorzeń układu ruchu jest właściwa diagnoza. W naszej klinice stosujemy różnorodne metody diagnostyczne, które pozwalają na dokładne określenie przyczyny dolegliwości. Poprzez szczegółowy wywiad możliwe jest zidentyfikowanie źródła problemu. Oprócz tego istotne jest przeprowadzenie badania fizykalnego, które pozwala na ocenę stanu układu ruchu i wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. W naszej klinice stosujemy również specjalistyczne badania obrazowe, takie jak tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny, które pozwalają na dokładne zobrazowanie zmian w obrębie stawów, kości czy mięśni.

Kompleksowa opieka ortopedyczna w klinice Laguna Medical

W Laguna Medical możesz liczyć na wysokiej jakości opiekę ortopedyczną. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy podejdą do Twojego przypadku indywidualnie i holistycznie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod diagnostycznych oraz sprawdzonych metod i zabiegów, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom skuteczne i bezpieczne leczenie chorób układu ruchu. Współpracujemy również z fizjoterapeutami i rehabilitantami, co pozwala na kompleksowe podejście do leczenia i zwiększenie szansy na powrót do pełni zdrowia.

Kompleksowa opieka ortopedyczna umożliwia wczesne wykrycie i skuteczne leczenie różnych schorzeń układu ruchu. Pacjenci zyskują dostęp do najlepszych specjalistów, co pozwala na szybką diagnozę i indywidualne podejście do każdego przypadku. Jako prywatna klinika ortopedyczna, zapewniamy pacjentom szybki dostęp do leczenia, co pozwala uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych, spowodowanych opóźnionym działaniem. Wysoka jakość opieki sprawia, że Pacjenci czują się bezpiecznie, a edukacja w zakresie profilaktyki i zdrowego stylu życia pomaga zapobiegać problemom z układem ruchu i lepiej zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną.

Opis naszego podejścia do leczenia

W naszej klinice oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie usług ortopedycznych. Gwarancją odpowiedniej diagnozy i leczenia są wiedza i doświadczenie lekarzy, wykorzystanie innowacyjnego sprzętu oraz wysokiej jakości produktów medycznych. Zapewniamy konsultacje, diagnostykę, hospitalizację, operacje oraz leczenie pooperacyjne. Prócz efektywnego leczenia zależy nam także na komforcie i bezpieczeństwie każdego pacjenta. Dlatego każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, a nasi lekarze i personel medyczny są zawsze gotowi do udzielenia wszelkiej pomocy i wsparcia.

Umów się na wizytę u ortopedy w Laguna Medical

Dla utrzymania dobrego zdrowia i swobodnego wykorzystywania narządów ruchu, należy regularnie korzystać z usług specjalisty ortopedy i konsultować się z nim, w przypadku pojawienia się bólu lub innych niepokojących objawów. W Laguna Medical oferujemy usługi ortopedyczne, świadcząc je w prywatnej formie (ortopeda prywatnie), która nie wymaga posiadania skierowania oraz skraca czas oczekiwania na wizytę u specjalisty.

Konsultacje ortopedyczne wymagają wcześniejszego umówienia wizyty. Nasza klinika zapewnia różne sposoby na zarezerwowanie terminu – można umówić się osobiście w jednej z naszych placówek, skorzystać z rejestracji telefonicznej, e-mailowej lub wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie www.

Regularne badania ortopedyczne to ważny element profilaktyki chorób układu ruchu. Dzięki wczesnemu wykryciu problemu i odpowiedniej terapii, można zminimalizować jego skutki i zapobiec ewentualnym powikłaniom. Osoby, które są szczególnie narażone na ryzyko chorób układu mięśniowo-szkieletowego, takie jak osoby prowadzące siedzący tryb życia, sportowcy, osoby z nadwagą czy osoby starsze, powinny regularnie konsultować się z ortopedą. Warto także zwrócić uwagę na objawy, takie jak ból, drętwienie w kończynach, ograniczona ruchomość i inne, które mogą wskazywać na problemy z układem mięśniowo-szkieletowym i wymagają szybkiej interwencji lekarskiej. Dzięki opiece naszych specjalistów, będziesz mógł cieszyć się zdrowym i aktywnym trybem życia, bez obaw o ból i ograniczenia ruchowe.

Nasi ortopedzi