Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273

ORTOPEDIA W LAGUNA MEDICAL

Zespół ortopedów Laguna Medical to polecani specjaliści wywodzący się ze Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku-Zaspie. Zapewniamy kompleksowe leczenie zachowawcze i operacyjne większości schorzeń narządów ruchu, oraz opiekę pooperacyjną. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie leczenia skutków urazów (również sportowych, komunikacyjnych), nabytych nieprawidłowości układu kostno-mięśniowo-stawowego, zespołów bólowych (w tym kręgosłupa) oraz wad wrodzonych.

MIKROCHIRURGIA RĘKI I STOPY

Chirurgia małoinwazyjna - niemal bezbolesne, bez dużych blizn i długiego pobytu w szpitalu.

Dowiedz się więcej
ARTROSKOPIA

Do wnętrza stawu przez małe cięcie wprowadza się optykę artroskopu oraz mikronarzędzia chirurgiczne.

Dowiedz się więcej
CHIRURGIA URAZOWA

Leczenie zachowawcze i operacje chirurgii urazowej również rekonstrukcje.

Dowiedz się więcej
INNE

Leczenie zespołów bólowych, stanów zapalnych, zwyrodnień stawów i wiele innych.

Dowiedz się więcej

Leczenie operacyjne opieramy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym renomowanych firm, wysokiej jakości implantach i bogatym doświadczeniu lekarzy. Gwarantujemy obsługę medyczną od konsultacji i diagnozy, przez hospitalizację, operację i leczenie pooperacyjne.

Wszystkie zabiegi i operacje odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub pełnym, a pacjenci przy tzw. dużych zabiegach operacyjnych znajdują się pod stałą opieką lekarza anestezjologa i zespołu lekarskiego.

Poznaj nowe możliwości leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i bólu pleców – Orthokine©.

Kontakt

X

Napisz do nas, aby otrzymać informacje lub zarejestrować się do specjalisty.

Laguna Estetica
Nasza siedziba w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

Rozwijamy ideę partnerstwa w biznesie – chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy na rzecz podnoszenia jakości obsługi i poszerzania oferty. Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.