SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ I UZYSKAJ WSZELKIE POTRZEBNE INFORMACJE. Skontaktuj się

Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273

Laguna Medical to coraz bardziej rozpoznawalna marka - zarówno przez pacjentów, konkurencję, jak i otoczenie biznesowe w trójmieście oraz innych miastach gdzie funkcjonują nasze oddziały. Chcemy się rozwijać i poszerzać ofertę usług podstawowych i specjalistycznej opieki medycznej w zakresie okulistyki, ortopedii, chirurgii ogólnej, proktologii i medycyny estetycznej oraz innych specjalizacji.
Chętnie podzielimy się najlepszymi rozwiązaniami i narzędziami którymi dysponujemy. Oferujemy także możliwość wynajmu urządzeń i personelu medycznego.

#
#

Współpraca organizacyjna

Dysponując nowoczesnymi obiektem w Gdyni poszukujemy osób chętnych do współpracy w rozwijaniu specjalizacji okulistycznej, ortopedycznej, chirurgicznej i proktologicznej. Jesteśmy też otwarci i przygotowani by rozwijać kolejne dziedziny medyczne. Jesteśmy zainteresowani rozwijaniem kolejnych ośrodków obsługujących zarówno pacjentów prywatnych jak i działających w ramach kontraktu z NFZ.

  Płaszczyzny współpracy organizacyjnej:
 1. Zatrudnienie personelu medycznego w formie etatu, kontraktu, umowy-zlecenia, rozliczeń od pacjenta lub godzin pracy.
 2. Udostępnianie pomieszczeń i sal zabiegowych w naszych ośrodkach znajdujących się w kilkunastu lokalizacjach w Polsce.
 3. Wynajem pomieszczeń w ośrodkach medycznych chętnych do outsourcingu usług medycznych z zakresu okulistyki i ortopedii.

Nowoczesny obiekt w centrum Gdyni

Laguna Medical – to nowoczesny obiekt w Gdyni, usytuowany przy Placu Kaszubskim. Budynek o łącznej powierzchni ponad 1.000 m. kw., wyposażony w windy, podjazdy, gabinety lekarskie oraz zabiegowe, ambulatorium a także nowoczesny blok operacyjny o wysokim standardzie. Znajdują się tutaj specjalistyczna poradnia okulistyczna i przeciwjaskrowa, prywatna praktyka okulistyczna, medycyny estetycznej oraz poradnia ortopedyczna, chirurgii ogólnej i proktologiczna.

  Płaszczyzny współpracy:
 1. Realizacja świadczeń zdrowotnych i obsługa wydawców pakietów medycznych, pacjentów firm ubezpieczeniowych i innych świadczeniodawców.
 2. Wynajem pomieszczeń do prowadzenia działalności medycznej wymagającej punktu przyjęć laboratoryjnych, POZ, AOS, poradni kwalifikacyjno-konsultacyjnej jak i szpitalnicwa jednodniowego.
 3. Wynajem powierzchni w celach rejestracji przedstawicielstwa, zakładu opieki zdrowotnej lub specjalistycznej praktyki lekarskiej.
#

Sprzęt i urządzenia medyczne

Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów zarówno w zakresie metod leczenia, jak i wyposażenia technologicznego. Obecnie zaplecze Laguna Medical stanowią urządzenia od światowej czołówki producentów takich jak Optopol, Zeiss czy Alcon.
Wiele z tych urządzeń można bezpiecznie transportować nawet na znaczne odległości, dlatego oferujemy możliwość wypożyczenia lub najmu wielu z nich.
Jednocześnie sami poszukujemy urządzeń do wynajęcia, aby poszerzać zakres świadczonych usługi komfort pacjentów.

  Płaszczyzny współpracy w zakresie sprzętu:
 1. Wynajem i wypożyczanie urządzeń diagnostycznych i zabiegowych.
 2. Dowóz, obsługa u klienta i odbiór wypożyczonych urządzeń.
 3. Wynajem i wypożyczanie zewnętrznych urządzeń medycznych.

Kontakt

X