Blog

filorga medical obok młoda kobieta w jasnych włosach

Nowość: FILORGA HYDRA & LIFT BOOSTER

CO TO JEST HYDRA BOOSTER?

To całkowicie nowe, unikatowe i innowacyjne podejście do nawilżania, ujędrniania i odmładzania skóry. Polega na połączeniu w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu.

HYDRA BOOSTER

skondensowany zastrzyk odmładzający skórę, zawierający unikalną kombinację składników: kwas hialuronowy, glicerol oraz 53 aktywne składniki rewitalizujące skórę. Efekty jakie odczuje Twoja skóra to: głębokie nawilżenie, odbudowę struktury, ujędrnienie, rozświetlenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, zmniejszenie porów

LIFT BOOSTER

to połączenie kwasu hialuronowego z preparatem liftingującym i wypełniającym drobne zmarszczki. Efekty jakie odczuje Twoja skóra po Lift Booster to: lifting twarzy, wygładzenie drobnych, powierzchownych zmarszczek wokół ust czy kurzych łapek.

BIO NUTRI LIFT

to zabieg łączący Hydra booster z lift booster. Skutecznie sprawdza się w walce z oznakami starzenia, odżywia i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia i blask skóry oraz liftinguje twarz. Zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry,poprawiając jej gęstość. Działa ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Dzięki zawartości wypełniacza ART FILLER FINE LINES, zapewnia długotrwały efekt liftingu, rewitalizuje skórę, stymuluje produkcję włókien kolagenu oraz elastyny.

to nie tylko znakomity zabieg dla osób, których twarz wymaga liftingu a skóra odżywienia i nawilżenia.
To świetny zabieg profilaktyczny, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry.

przeznaczony dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. Rekomendowany jest osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji i rozświetlenia, u której widoczne są pierwsze zmarszczki mimiczne. To także świetny zabieg prewencyjny dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.