LASEROWA KOREKCJA WAD WZROKU – DLACZEGO WARTO?

Jedni po prostu nie lubią siebie w okularach, a do soczewek kontaktowych nie mogą lub nie chcą się przyzwyczaić. Dla wielu bardzo ważny jest sport, a na rowerze, na nartach, w wodzie czy na boisku okulary przeszkadzają. Coraz większa jest też świadomość komunikacji niewerbalnej i wpływu tego jak wyglądamy, z jakimi zmagamy się trudnościami na szerokość i jakość ścieżki zawodowej to coraz częstsze argumenty „za” wykonaniem zabiegu laserowej korekcji wzroku.

Laserowa korekcja wad wzroku to obecnie najszybszy, najskuteczniejszy i najmniej kłopotliwy sposób na pozbycie się krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu.

Laserowa korekcja wzroku jest najlepszą odpowiedzią na pytanie jak pozbyć się okularów i zapomnieć o szkłach kontaktowych, ale widzieć lepiej. Laserowa operacja oczu przywracając ostre widzenie dodaje pewności siebie i pozwala realizować się w nowych obszarach zawodowych.

19
Lat na rynku
22760
Zoperowanych oczu
11550
Zadowolonych pacjentów

Kilka słów
O nas

18 lat doświadczenia

Doskonali lekarze

Lokalizacja w centrum Gdyni

Tysiące zoperowanych oczu

Szeroki wybór metod leczenia

Nowoczesny sprzęt

Własna sala pooperacyjna

Jakość i bezpieczeństwo

a

Na czym polega laserowa korekcja wzroku?

Opowiemy Ci o naszych metodach i pokażemy Ci krok po kroku jak odbywa się zabieg!

Kwalifikacja do zabiegu laserowej korekcji wzroku

Dowiedz się jak najlepiej przygotować się do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku!

Zobacz procedurę jednodniową

Idealna propozycja dla osób zapracowanych i spoza Trójmiasta! Kwalifikacja do zabiegu za darmo!

Co jeśli nie laserowa korekcja?

Poznaj alternatywne metody leczenia Twojego wzroku, jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku.

Pytania i odpowiedzi

Do kogo skierowany jest zabieg laserowej korekcji wad wzroku?

Zabieg kierowany jest do osób, które ukończyły 21. rok życia – jest to wymóg związany głównie z faktem, że dopiero w tym okresie życia oko osiąga pełny rozwój i dochodzi do ustabilizowania się wady wzroku. Wspólnym mianownikiem pacjentów jest chęć wyeliminowania ograniczeń związanych z noszeniem okularów czy soczewek kontaktowych.

W jakim wieku można wykonywać zabiegi laserowej korekcji wzroku?

Najlepszy wiek na przeprowadzenie zabiegu to 21 – 50 rok życia. Zabiegi wykonuje się, jeśli wada wzroku jest ustabilizowana.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Aby poddać się zabiegowi oko musi być całkowicie zdrowe. Przeciwwskazaniem są wszelkie schorzenia oka takie jak zaćma, jaskra, niedowidzenie, stożek rogówki, zespół suchego oka. Ponadto pacjent musi być ogólnie zdrowy, nie chorować na cukrzycę, tarczycę, reumatyzm. Zabiegowi nie mogą poddać się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Jak należy się przygotować do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku?

Przed zabiegiem nie należy:

  • zakładać soczewek kontaktowych: miękkich na 7 dni, a twardych i torycznych na 21 dni przed zabiegiem,
  • 48 godzin przed korekcją nie wolno spożywać alkoholu,
    na 24 godziny przed zabiegiem nie powinno się spożywać napojów kofeinowych,
  • używać kosmetyków w okolicach twarzy i oczu (makijaż, kremy itp.).
Wiele lat nosiłam okulary, później soczewki. Niestety było to dla mnie mało wygodne rozwiązanie, czasami zdarzało się zapomnieć o wyjęciu soczewek na noc, co kończyło się źle...Kto nosi soczewki ten wie. Zdecydowałam się w końcu na laserową korekcję wady wzroku w Lagunie i mam spokój. Żałuję, że tak długo zwlekałam. Okulary i soczewki kontaktowe poszły w odstawkę. Już zapomniałam jaki to komfort! Bardzo, bardzo polecam!
Ada Pieńkowska
8 lat dojrzewania do decyzji o zabiegu, zmarnowanyh lat, polecam wszystkim zabieg, zmienia życie, dziekuję za profesjonalizm
Rafał Czajka
Czas oczekiwania porównywalny z innymi klinikami, ale tak jest jak chce się iść do konkretnego lekarza, pan doktor jak zawsze pełen profesjonalizm
Karol Wojakiewicz
po 20 latach noszenia okularow zdecydowalam sie na zabieg... klinika Laguna byla najlepszym wyborem. Profesjonalne podejscie do pacjenta, caly przebieg przygotowania, zabiegu i opieki pozabiegowej zostal mi bardzo dobrze wytlumaczony. nie bylo zadnych obietnic, komplikacje tez zostaly mi wytlumaczone. Posiadam teraz 100% widocznosci a wade mialam duza bo -5.5 i cylindry na obojgu oczach. Jestem bardzo zadowolona. Polecam nie tylko zrobienie zabiegu ale tez klinikę. Wspaniale miejsce i super obsluga. 100% satysfakcji z mojej strony. Dziekuje.
Elżbieta Jurek
Poddałem się laserowej korekcji wzroku metodą EBK w Laguna Medical i śmiało polecam. Pełen profesjonalizm.
Krzysztof Starczak

Nasi lekarze

Poznaj naszych lekarzy specjalistów w zakresie laserowej korekcji wad wzroku!

Specjalista chorób oczu
Specjalista chorób oczu
specjalista chorób oczu
Specjalista chorób oczu

Kontakt

Laguna Medical
Plac Kaszubski 1
81-440 Gdynia
Telefon: 607 133 977
(58) 719 82 86

Formularz kontaktowy