Dr Tomasz Łuczak - Laguna Medical
Title Image

Dr Tomasz Łuczak

Home  /  Dr Tomasz Łuczak
Dr Tomasz Łuczak
Specjalista chorób oczu
Jesteśmy tu dla Ciebie

Zarezerwuj termin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku (2005), specjalistą okulistyki, doświadczony operatorem zajmującym się chirurgią zaćmy, chirurgią refrakcyjną oraz operacjami plastycznymi powiek.

Specjalizację odbyłem w Klinice Chorób Oczu Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu chirurgii refrakcyjnej, laseroterapii i chirurgii plastycznej powiek (kilka tysięcy wykonanych zabiegów). Moje szczególne zainteresowania to: chirurgia plastyczna powiek chirurgia refrakcyjna (korekcja wad wzroku ) chirurgia zaćmy i przedniego odcinka gałki ocznej diagnostyka i laseroterapia w jaskrze i cukrzycy Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery. Dr Tomasz Łuczak wykonuje kwalifikacje do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku na terenie Torunia i Bydgoszczy.

Specjalność Specjalista chorób oczu
Dni robocze Sobota
Wiele lat nosiłam okulary, później soczewki. Niestety było to dla mnie mało wygodne rozwiązanie, czasami zdarzało się zapomnieć o wyjęciu soczewek na noc, co kończyło się źle...Kto nosi soczewki ten wie. Zdecydowałam się w końcu na laserową korekcję wady wzroku w Lagunie i mam spokój. Żałuję, że tak długo zwlekałam. Okulary i soczewki kontaktowe poszły w odstawkę. Już zapomniałam jaki to komfort! Bardzo, bardzo polecam!
Ada Pieńkowska
8 lat dojrzewania do decyzji o zabiegu, zmarnowanyh lat, polecam wszystkim zabieg, zmienia życie, dziekuję za profesjonalizm
Rafał Czajka
Czas oczekiwania porównywalny z innymi klinikami, ale tak jest jak chce się iść do konkretnego lekarza, pan doktor jak zawsze pełen profesjonalizm
Karol Wojakiewicz