Skontaktuj się
Infolinia:
58-719-82-86
REJESTRACJA/KIEROWNICTWO
Kamila Kalicka, Kierownik Rejestracji + 48 601 863 060
MARKETING I KOMUNIKACJA
Michał Kruszyński, Marketing 793113273

Ty też możesz żyć bez okularów

Laserowa korekcja wad wzroku przywraca doskonałe widzenie i wiarę we własne możliwości. Metoda zabiegu zależy od indywidualnych cech oczu, przede wszystkim od grubości rogówki.

LASiK

Najnowsza i najpopularniejsza metoda wykonania zabiegu.

Dowiedz się więcej
EBK

Najlepsza powierzchowna metoda laserowej korekcji wzroku.

Dowiedz się więcej
LASEK

Metoda powierzchowna korekcji, stosowana przy cienkiej rogówce.

Dowiedz się więcej
Trans PRK

Metoda wykonania zabiegu bez użycia narzędzi.

Dowiedz się więcej
 

Laserowa korekcja wad wzroku – dlaczego warto?

Jedni po prostu nie lubią siebie w okularach, a do soczewek kontaktowych nie mogą lub nie chcą się przyzwyczaić. Dla wielu bardzo ważny jest sport, a na rowerze, na nartach, w wodzie czy na boisku okulary przeszkadzają. Coraz większa jest też świadomość komunikacji niewerbalnej i wpływu tego jak wyglądamy, z jakimi zmagamy się trudnościami na szerokość i jakość ścieżki zawodowej to coraz częstsze argumenty „za” wykonaniem zabiegu laserowej korekcji wzroku.

Laserowa korekcja wad wzroku to obecnie najszybszy, najskuteczniejszy i najmniej kłopotliwy sposób na pozbycie się krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu.

Laserowa korekcja wzroku jest najlepszą odpowiedzią na pytanie jak pozbyć się okularów i zapomnieć o szkłach kontaktowych, ale widzieć lepiej. Laserowa operacja oczu przywracając ostre widzenie dodaje pewności siebie i pozwala realizować się w nowych obszarach zawodowych.

Nowoczesny, zintegrowany sprzęt – podstawa.

Metoda zabiegu musi być dostosowana do indywidualnych cech oka/oczu oraz rodzaju i stopnia zaawansowania wady. W naszej klinice dysponujemy nowoczesnym, zintegrowanym sprzętem do dokładnej oceny rogówki i przedniego odcinka oka OCT VisanteOmni Zeiss 3, dodatkowo Topolyzer WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO™, który  jest zsynchronizowany laserem,   a zabiegi wykonujemy 500-hercowym laserem excimerowym WaveLight EX500 firmy Alcon.

projekt3-statyczny

Kontakt

X

Napisz do nas, aby otrzymać informacje lub zarejestrować się do specjalisty.

Nasza siedziba w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.

Rozwijamy ideę partnerstwa w biznesie – chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy na rzecz podnoszenia jakości obsługi i poszerzania oferty. Udzielamy się i samodzielnie organizujemy akcje społeczne. Jesteśmy zawsze w czołówce innowatorów w zakresie metod leczenia i wyposażenia technologicznego medycznych podmiotów prywatnych w Polsce.